אנחנו, במבחר הפרי והירק, מחויבים להבטיח נגישות מיטבית לאתר האינטרנט שלנו לכלל המשתמשים, כולל אנשים עם מוגבלויות. אנו מתעקשים להפוך את האתר שלנו לנגיש ולספק חוויית משתמש מהנה, בהתאם להוראות החוקות והתקנות הרלוונטיות.

סטנדרטים טכנולוגיים:

אנו משתמשים בטכנולוגיות מתקדמות כדי להבטיח את נגישות האתר, כולל אך לא רק:

  • שימוש בתגי HTML נכונים ותקינים על מנת לשדר את המידע בצורה הטובה ביותר לגולשים בעלי מוגבלויות.
  • פיתרון עיצוב גרפי תקני המאפשר התאמה של התצוגה לכל סוגי המשתמשים.
  • שימוש באמצעים טכנולוגיים נגישים כמו קוראי מסך ותוכנות נגישות נוספות.

בדיקה ושיפורים תדירים:

על אף מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, ייתכן ויתגלו אזורים באתר שאינם נגישים לכלל קהל לקוחותינו. אנו בודקים את האתר שלנו באופן תדיר ומתשאלים את המשתמשים שלנו לספק משוב בנוגע לנגישות האתר. בהתבסס על המשוב ובעזרתו אנו משפרים את נגישות האתר כלפי טובת המשתמשים.

סיוע אישי:

במידה ואתה נתקל בקשיים בשימוש באתרנו ואתה זקוק לסיוע אישי, אנו כאן כדי לסייע. אנא צור קשר עימנו בערוצי התקשורת הבאים:

טלפון: 03-6420435

וואטספ: 050-5503407

סיוע תקשורתי:

אנו מכבדים את זכויות הפרטיות של המשתמשים שלנו ומחויבים לספק את כלי התקשורת הנדרשים. אם אתה נתקל בבעיה נגישות מסוימת ואתה זקוק לסיוע תקשורתי, אנא פנה אלינו בכתובת הe-mail  הבאה info@mivchar-hapri.co.il  (נא לציין את עיקר הבעיה בכותרת ההודעה).

חווית הקניה שלכם – היא האחריות שלנו:

אנו מחויבים להבטיח נגישות גם לאנשים עם מוגבלויות. אנו מבקשים ממשתמשי האתר לתת לנו משוב והצעות לשיפור הנגישות של האתר. נשמע כל חוויה בנושא נגישות הנעשית באתר שלנו תהיה חיובית ומועילה לכל המשתמשים.

תמיכה טכנית:

בהתאם להוראות החוק, תוכן טכני או מידע טכני יוכל להימצא בדף זה בקרוב. תודה רבה על שימושך באתר שלנו ואנו מתחייבים לאפשר את הנגישות הטובה ביותר לכל המשתמשים.

דילוג לתוכן